Uzņēmuma reģistrācija - Garantēti un ātri - LARDIA ...

Pakalpojuma apraksts

Uzņēmuma reģistrācija.

Uzņēmuma reģistrācija: garantēti un ātri.

Jūs plānojat uzsākt savu biznesu? Mēs palīdzēsim Jums reģistrēt uzņēmumu: visi nepieciešamie dokumenti būs gatavi 1 stundas laikā.

Uzņēmuma reģistrācija gan ar pilnu kapitālu (2800 EUR), gan ar nelielu kapitālu (līdz 2800 EUR). Mēs sniegsim Jums konsultāciju par uzņēmuma dibināšanas procesu un sniegsim atbalstu visos ar to saistītajos jautājumos (licencēšana, PVN numurs, bankas konta atvēršana utt.).

Lai dibinātu uzņēmumu, ir nepieciešama arī juridiskā adrese. Šī adrese tiks norādīta uzņēmuma dibināšanas dokumentos, tā būs Jūsu uzņēmuma kontaktadrese, un uz to tiks nosūtīta visa biznesa korespondence. Ja Jums nav juridiskās adreses, piedāvājam to nomāt pie mums.

Uzņēmuma reģistrācija ar mūsu starpniecību – tas ir viegli, Jums vien jāatstāj pieteikums mūsu vietnē vai jāatsūta e-pasta vēstule. Mēs uzreiz sazināsimies ar Jums un sagatavosim nepieciešamus dokumentus. Jūs varēsiet tos saņemt personīgi vai pa e-pastu. Ja nepieciešams, mēs palīdzēsim Jums notariāli apliecināt dokumentus.
Dokumentu sagatavošanas cena uzņēmuma reģistrēšanai ir no 300 EUR.

.

Lai reģistrētu uzņēmumu Uzņēmuma reģistrā, mēs sagatavojam:

 

  • Pieteikumu (KR4);
  • Dalībnieku reģistra nodalījumu;
  • Lēmumu par uzņēmuma dibināšanu;
  • Paziņojumu par uzņēmuma juridisko adresi;
  • Nekustamā īpašuma īpašnieka piekrišanu uzņēmuma juridiskās adreses reģistrācijai;
  • Uzņēmuma statūtus..

Jums ir jāiesniedz šādi dokumenti: pases vai ID kartes kopija, deklarētā adrese, jaunā uzņēmuma nosaukums un tā juridiskā adrese. Mēs garantējam visu datu konfidencialitāti.

Mēs sagatavosim dokumentus uzņēmuma reģistrēšanai 1 stundas laikā. Jūs varat saņemt dokumentus elektroniski vai personīgi mūsu birojā. Mēs garantējam Jums 100% rezultātu – Jūsu uzņēmums tiks reģistrēts ātri un bez jebkādiem papildu jautājumiem.

  • Valsts nodeva par SIA reģistrāciju ar nelielu kapitālu – 20 EUR. Publikācija Latvijas Vēstnesī – 14,23 EUR.
  • Valsts nodeva par SIA reģistrēšanu ar pilnu kapitālu – 150 EUR. Publikācija Latvijas Vēstnesī – 27,03 EUR.
  • Juridiskās adreses noma – 25-50 EUR / mēnesī.
  • Notāru pakalpojumi – 25 EUR / paraksts.

Ja Jūsu uzņēmumam ir 2 vai vairāki dibinātāji un Jūs vēlaties reģistrēt uzņēmumu 1 dienas laikā, Jums jāmaksā trīskārtēja valsts nodeva.

Ar vienu dibinātāju uzņēmumu var reģistrēt vienas dienas laikā. Ja dibinātāji ir vairāki, tad uzņēmums tiek reģistrēts 3 dienu laikā, bet Jūs varat paātrināt šo procesu, samaksājot valsts nodevu trīskāršā apmērā.

Uzņēmuma reģistrācija: statistika

Pēdējo trīs gadu laikā Uzņēmumu reģistrā tika reģistrēti __________uzņēmumi. Detalizētu statistiku var redzēt šeit

Shēma “Uzņēmuma reģistrācija”