Vakances - LARDIA ...

Vakances

Karjera kompānijā LARDIA

Uzņēmums LARDIA ir mūsdienīgs konsultāciju uzņēmums, kas sniedz visaptverošus grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus juridiskām un fiziskām personām Latvijas teritorijā. Mēs sekojam līdzi laikam, savā darbā izmantojot modernas tehnoloģijas un IT risinājumus. Mēs izmantojam labāko grāmatvedības ārpakalpojumu praksi.

Mūsu ikdienas darbs ir visaptveroši pakalpojumi uzņēmumiem, interesantas un nestandarta situācijas, saziņa ar dažādu tautību cilvēkiem, tiešs kontakts ar uzņēmumu īpašniekiem un nodaļu vadītājiem, sadarbība ar valsts un privātajām struktūrām.

Komanda

Mūsu komandā ir speciālisti no dažādām finanšu nozares jomām: grāmatveži un juristi, revidenti un finanšu konsultanti, uzturēšanās atļauju speciālisti un privātbaņķieri. Mums ir jauns un perspektīvs kolektīvs. Katrs komandas loceklis profesionāli aug un attīstās kopā ar uzņēmumu.

Grāmatvedības uzskaite mūsu uzņēmumā veic ekonomikas profesores un amatu apvienošanas kartībā pasniedzējas ar daudzu gadu pieredzi Natālijas Nikolajevnas Podoļakinas vadībā. Viņa pasniedz tādus kursus kā grāmatvedības, vadības un finanšu uzskaite, finanšu atskaišu analīze, un viņai ir daudz publikāciju par šo tēmu.

Darba apstākļi

Uzņēmuma birojs atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, tuvējā Ķengaragā, Transporta un sakaru institūta (TSI) ēkā, 6. stāvā. Tīrs, jauks un ērts birojs, saules puse. Lielisks skats no loga uz koku galotnēm, zaļo parku un krastmalu. Budžeta ēdnīcas TSI un kaimiņu augstskolās, kafijas automāts, atpūtas zona. Autostāvvieta ap institūtu.

Katram darbiniekam ir ierīkota darba vieta ar 2 monitoriem. Laba tehnika, dārga programmatūra, visātrākais internets, IT atbalsts.

Personiskās priekšrocības

Mūsu uzņēmumā savas priekšrocības atradīs tie, kas koncentrējas uz rezultātu. Kas vēlas profesionāli augt un attīstīties. Kas vēlas strādāt emocionāli veselīgā kolektīvā, roku rokā ar mūsu jomas labākajiem speciālistiem, katru dienu nodrošinot vislabāko apkalpošanu mūsu klientam.

Visi mūsu komandas dalībnieki:

– katru dienu smaida un ir labā garastāvoklī;

– saņem pienācīgu un savlaicīgu darba samaksu;

– ir sociāli un medicīniski apdrošināti;

– apmeklē uzņēmuma apmaksātus kvalifikācijas celšanas kursus.

Turklāt, nonākot mūsu komandā, jūs neizbēgami gaida (kas parasti paliek aiz kadra un netiek ņemts vērā):

– Profesionālā izaugsme. Jūs būsiet kompetents un apgūsiet dažādas uzņēmējdarbības jomas un grāmatvedības nianses dažādos darbības veidos. Iemācīsieties strādāt ar moderniem grāmatvedības instrumentiem pie interesantiem projektiem. Jūs sekosiet līdzi savā profesijā notiekošajam un vienmēr atbildīsiet grāmatvedības tirgus prasībām.

– Kolektīvs. Mums ir veselīgs un draudzīgs kolektīvs. Mēs esam jauni un kompetenti. Atmosfēra mūsu birojā ir patīkama. Darba dienas un ikdienas rutīna profesionālā vidē sagādā prieku;

– Stabilitāte un karjeras izaugsme. Jūs varēsiet strādāt kopā ar mums kā bilancspējīgs grāmatvedis ilgu laiku. Turklāt, ja vēlaties, jūs varēsiet kļūt par galveno grāmatvedi, vadīt projektus un koordinēt grāmatvedības biroja darbu.

Bilancspējīgs grāmatvedis

Grāmatvedības uzņēmums Lardia piedāvā darbu bilancspējīgam grāmatvedim. Kas jādara: – nepieciešams nodrošināt pilnu grāmatvedības ciklu vairākiem uzņēmumiem: dokumentu apstrāde, darba algas aprēķināšana un ieskaitīšana, nodokļu pārskatu sagatavošana un iesniegšana, gada finanšu pārskata sagatavošana un iesniegšana; – klienta vārdā komunicēt ar partneriem un dažādiem valsts dienestiem. Kādai (-am) jābūt: – enerģiskai (-am), dzīvespriecīgai (-am), atvērtai (-am),

Grāmatveža palīgs

Uzņēmums Lardia nodarbojas ar juridisko un fizisko personu grāmatvedības organizēšanu un kārtošanu. Darba ir daudz, tāpēc mēs meklējam palīgu, kura pamatpienākumi būs: – Ievadīt grāmatvedības programmā primāros grāmatvedības dokumentus (1С, ANDI); – Pildīt lietveža funkcijas; – Piedalīties rezidentu (Latvijas) uzņēmumu grāmatvedības organizēšanā. Prasības kandidātam ir šādas: – Latviešu, krievu valodas zināšanas un apmierinošas angļu valodas

Personīgais asistents

Meklēju personīgo asistentu. Fiksēta darba alga 500. Plus flex no izpildītiem KPI. Sfēra – finanšu. Uzņēmuma darbība – grāmatvedības (konsaltinga). – Svarīga ir vēlme augt un attīstīties finanšu sfērā; – Noderēs augstākā izglītība, ja protat to lietot, bet var arī bez tās; – Automašīnas un tiesību esamība; – Pilna laika darbs + komandējumi, nenormēts grafiks.

Privātais baņķieris

Grāmatvedības uzņēmums Gentleman piedāvā darbu – privātā baņķiera darbību. Darbība, kas līdzinās privātā baņķiera darbībai, tikai nevis konkrētas bankas, bet konsaltinga uzņēmuma interesēs. Pienākumi: Visa veida palīdzība, sniedzot klientam “konta atvēršanas” pakalpojumu – konsaltings, pieteikumu noformēšana, dokumentu vākšana; Saziņa ar bankām un ne bankām klienta vārdā un interesēs; Referālo kontraktu noslēgšana ar partneriem; Privāto baņķieru