VĒSTURE
Lardia

Latvijas auto rezerves daļu importētāju asociācija reģistrēta 1998. gada 25. septembrī,
reģistrācijas nr. 000803720.
Asociācijas mērķis ir apvienot Latvijas auto rezerves daļu importētājus aktīvai sabiedriskajai darbībai, sakārtot un nostabilizēt latvijas auto rezerves daļu tirgu, sekmēt kvalitatīvu auto rezerves daļu tirdzniecību, kā arī pārstāvēt savu biedru un nozares intereses.

14 lielākās nozares firmas ir atradušas kopēju valodu un vienujušās kopīgai darbībai. Līdzšinējā attīstības posmā katrs atsevišķi ir cīnijies par vietu tirgū. Katrs atsevišķi ir izbaudījis grūtības un pārliecinājies, ka viņa iespējas ir ierobežotas. Ikviens no mums savā biznesā grib iet uz priekšu. Apvienojoties turpmāk varēsim meklēt tālākas izaugsmes iespējas gan katrai kompānijai atsevišķi, gan visiem kopā. Nākotnē gūsim panākumus vienīgi tad, ja vēl labāk rūpēsimies par saviem klientiem. Mūs vieno vēlēšanās nodrošināt auto rezerves daļu tirgu ar labu produkciju un neļaut tajā attīstīties gadījuma rakstura tirdzniecībai, kura ne par ko neatbild. Mēs turpināsim strādāt kopā. Ieguvēji no tā būs visi - Latvijas Valsts, autobraucēji un šajā biznesa nozarē strādājošie.


Kopš 2004.gada 12.februāra STARPTAUTISKĀS AUTOMOBIĻU REZERVES DAĻU IZPLATĪTĀJU FEDERĀCIJAS(FIGIEFA, http://www.figiefa.org) biedrs.